richlather

richlather
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 59% Nights of Cabiria (1957) - Rated 25 Mar 2018
91 81% James and the Giant Peach (1996) - Rated 25 Mar 2018
88 59% Repulsion (1965) - Rated 25 Mar 2018
20 0% Cabin Fever (2002) - Rated 25 Mar 2018
68 10% Once (2007) - Rated 25 Mar 2018
80 35% A Christmas Story (1983) - Rated 25 Mar 2018
80 35% Tremors (1990) - Rated 25 Mar 2018
76 23% Hugo (2011) - Rated 25 Mar 2018
82 41% The Animatrix (2003) - Rated 25 Mar 2018
94 93% The Dark Crystal (1982) - Rated 25 Mar 2018