Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rick007

Movie Buff - 109 Film Ratings

Member Since: May 30, 2020

Location: India

more Recent Ratings
90 91% Whiplash (2014) - Jul 05, 2020
84 72% Pretty Woman (1990) - Jul 05, 2020
91 94% Band of Brothers (2001) - Jun 24, 2020
84 72% The Martian (2015) - May 30, 2020
81 53% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - May 30, 2020
86 79% The Prestige (2006) - May 30, 2020
83 65% Legends of the Fall (1994) - May 30, 2020
83 65% Seven Years in Tibet (1997) - May 30, 2020
81 53% Troy (2004) - May 30, 2020
83 65% 12 Years a Slave (2013) - May 30, 2020