rickfray

rickfray
Movie Buff - 288 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 78% The Game (1997) - Rated 22 Feb 2011
75 13% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 22 Feb 2011
85 61% Field of Dreams (1989) - Rated 22 Feb 2011
80 31% The Net (1995) - Rated 22 Feb 2011
80 31% Conan the Barbarian (1982) - Rated 22 Feb 2011
80 31% Blow Out (1981) - Rated 22 Feb 2011
78 18% Crocodile Dundee (1986) - Rated 22 Feb 2011
80 31% Die Hard (1988) - Rated 22 Feb 2011
85 61% The Firm (1993) - Rated 21 Feb 2011
85 61% High Fidelity (2000) - Rated 21 Feb 2011