ridvanozbek

ridvanozbek
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

23% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 23 Sep 2019
70% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 16 Sep 2019
10 94% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 16 Sep 2019
10 94% V for Vendetta (2006) - Rated 16 Sep 2019
44% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 16 Sep 2019
44% Ayla (2017) - Rated 16 Sep 2019
8% Skyfall (2012) - Rated 16 Sep 2019
23% P.K. (2014) - Rated 16 Sep 2019
70% La casa de papel (2017) - Rated 16 Sep 2019
23% Cast Away (2000) - Rated 16 Sep 2019