rikmor

Recent Ratings
Check out rikmor's...
80 59% | The Exorcist (1973) - Feb 21, 2021 |
64 13% | The Skin I Live In (2011) - Nov 16, 2020 |
93 89% | The Big Lebowski (1998) - Nov 16, 2020 |
75 39% | Fargo (1996) - Nov 16, 2020 |
82 68% | Toy Story 2 (1999) - Nov 16, 2020 |
80 59% | The Platform (2019) - Nov 16, 2020 |
97 93% | 12 Angry Men (1957) - Nov 10, 2020 |
62 10% | Into the Wild (2007) - Nov 10, 2020 |
82 68% | Dirty Harry (1971) - Nov 10, 2020 |
75 39% | Serpico (1973) - Nov 10, 2020 |