rikyguerra

rikyguerra
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2015
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: love sci fi films, fantastic, noir, amazinf adventure and studd like that

more Recent Ratings

70 27% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 10 Nov 2015
60 7% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 10 Nov 2015
70 27% Anger Management (2003) - Rated 10 Nov 2015
50 3% House of Flying Daggers (2004) - Rated 10 Nov 2015
50 3% 3-Iron (2004) - Rated 10 Nov 2015
70 27% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 10 Nov 2015
71 38% Arizona Dream (1993) - Rated 10 Nov 2015
25 0% Twilight (2008) - Rated 10 Nov 2015
65 13% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 10 Nov 2015
65 13% Scoop (2006) - Rated 10 Nov 2015