rintintin

rintintin
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2015
Location: Argentina
Bio: me

more Recent Ratings

Check out rintintin's...

65 82% Capitães de Abril (2000) - Rated 01 Nov 2015
55 70% Pulp Fiction (1994) - Rated 17 Oct 2015
34 52% The Illusionist (2006) - Rated 17 Oct 2015
35 56% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 17 Oct 2015
70 89% Blue Velvet (1986) - Rated 17 Oct 2015
70 89% Inland Empire (2006) - Rated 17 Oct 2015
50 65% The Shining (1980) - Rated 17 Oct 2015
50 65% The Aura (2005) - Rated 17 Oct 2015
55 70% Under the Volcano (1984) - Rated 17 Oct 2015
70 89% Wild Strawberries (1957) - Rated 17 Oct 2015