ritabrainer
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out ritabrainer's...
90 43% | Hannibal Rising (2007) - Rated 05 Sep 2016 |
75 18% | Saw IV (2007) - Rated 05 Sep 2016 |
85 25% | Gladiator (2000) - Rated 05 Sep 2016 |
100 91% | Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Sep 2016 |
90 43% | American Beauty (1999) - Rated 05 Sep 2016 |
95 70% | Hachiko: A Dog's Story (2009) - Rated 05 Sep 2016 |
95 70% | Whiplash (2014) - Rated 05 Sep 2016 |
70 10% | Ghostbusters (1984) - Rated 05 Sep 2016 |
90 43% | The Notebook (2004) - Rated 05 Sep 2016 |
5 2% | The Last Witch Hunter (2015) - Rated 05 Sep 2016 |