ritamae

ritamae
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2017
Location: Bay Area, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 96% Taxi Driver (1976) - Rated 25 Nov 2017
69 22% On the Ice (2011) - Rated 25 Nov 2017
75 25% Atomic Blonde (2017) - Rated 25 Nov 2017
90 59% Ms .45 (1981) - Rated 25 Nov 2017
87 41% The One I Love (2014) - Rated 25 Nov 2017
75 25% Creep 2 (2017) - Rated 25 Nov 2017
80 27% Creep (2014) - Rated 25 Nov 2017
83 32% The Invitation (2015) - Rated 25 Nov 2017
80 27% The Ceremony (2008) - Rated 25 Nov 2017
82 30% Absentia (2011) - Rated 25 Nov 2017