ritamaria

ritamaria
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 33% Grey Gardens (1975) - Rated 16 Apr 2014
73 41% Dimensions of Dialogue (1982) - Rated 16 Apr 2014
55 10% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 16 Apr 2014
49 6% Un homme qui dort (1974) - Rated 16 Apr 2014
75 50% No Quarto da Vanda (2000) - Rated 16 Apr 2014
16 2% Dolls (2002) - Rated 16 Apr 2014
73 41% Un Chien Andalou (1929) - Rated 16 Apr 2014
80 62% Animals Are Beautiful People (1974) - Rated 16 Apr 2014
62 18% Varjoja paratiisissa (1986) - Rated 16 Apr 2014
57 14% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 16 Apr 2014