ritchie909

ritchie909
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 27 Jul 2012
94 94% The Godfather (1972) - Rated 27 Jul 2012
84 67% Cruel Intentions (1999) - Rated 27 Jul 2012
78 45% Braveheart (1995) - Rated 27 Jul 2012
89 82% Hard Candy (2006) - Rated 27 Jul 2012
89 82% Chasing Amy (1997) - Rated 27 Jul 2012
66 26% Speed (1994) - Rated 27 Jul 2012
78 45% Jarhead (2005) - Rated 27 Jul 2012
73 36% Airheads (1994) - Rated 27 Jul 2012
90 86% The Lion King (1994) - Rated 27 Jul 2012