rjh0638

rjh0638
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2013
Location: Stanley, Wisconsin, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 79% The Mothman Prophecies (2002) - Rated 02 Feb 2013
100 91% The Island (2005) - Rated 02 Feb 2013
90 58% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 02 Feb 2013
60 25% Speed (1994) - Rated 02 Feb 2013
60 25% Billy Madison (1995) - Rated 02 Feb 2013
90 58% The Perfect Host (2010) - Rated 02 Feb 2013
80 37% Elf (2003) - Rated 02 Feb 2013
100 91% Downfall (2004) - Rated 02 Feb 2013
90 58% The Village (2004) - Rated 02 Feb 2013
90 58% The Bourne Identity (1988) - Rated 02 Feb 2013