rjswanso

rjswanso
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 3% Domino (2005) - Rated 29 Sep 2018
60 7% Underworld (2003) - Rated 29 Sep 2018
85 42% Happy Gilmore (1996) - Rated 29 Sep 2018
90 65% L.A. Confidential (1997) - Rated 29 Sep 2018
85 42% The Prestige (2006) - Rated 29 Sep 2018
80 28% The Faculty (1998) - Rated 29 Sep 2018
94 81% The Hateful Eight (2015) - Rated 29 Sep 2018
70 13% World War Z (2013) - Rated 29 Sep 2018
65 10% Secret Window (2004) - Rated 29 Sep 2018
30 1% Twilight (2008) - Rated 29 Sep 2018