_rklawson1

rklawson1
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2021
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 La La Land (2016) - Rated 01 Feb 2021
95 Bernie (2012) - Rated 01 Feb 2021
85 Ocean's Twelve (2004) - Rated 01 Feb 2021
85 Johnny English (2003) - Rated 01 Feb 2021
85 The Irishman (2019) - Rated 01 Feb 2021
85 The Italian Job (2003) - Rated 01 Feb 2021
90 Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 01 Feb 2021
100 Jojo Rabbit (2019) - Rated 01 Feb 2021
95 The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 01 Feb 2021
85 The Mask (1994) - Rated 01 Feb 2021