rlbravo

rlbravo
Movie Buff - 181 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% Marie Antoinette (2006) - Rated 29 Dec 2014
90 76% Solaris (2002) - Rated 21 Dec 2014
90 76% Serpico (1973) - Rated 13 Dec 2014
80 53% Hotel Rwanda (2004) - Rated 13 Dec 2014
80 53% Doctor Zhivago (1965) - Rated 13 Dec 2014
95 88% Cinema Paradiso (1988) - Rated 13 Dec 2014
70 30% Amélie (2001) - Rated 13 Dec 2014
80 53% Primal Fear (1996) - Rated 13 Dec 2014
75 39% A Scanner Darkly (2006) - Rated 13 Dec 2014
60 14% Now You See Me (2013) - Rated 13 Dec 2014