rleonar

Recent Ratings
Check out rleonar's...
90 95% | Grave of the Fireflies (1988) - May 12, 2020 |
75 31% | The Truman Show (1998) - May 12, 2020 |
85 81% | Interstellar (2014) - May 12, 2020 |
85 81% | Being John Malkovich (1999) - May 12, 2020 |
50 4% | The King's Speech (2010) - May 12, 2020 |
75 31% | Kiss Kiss Bang Bang (2005) - May 12, 2020 |
75 31% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - May 12, 2020 |
75 31% | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - May 12, 2020 |
80 63% | Spirited Away (2001) - May 12, 2020 |
80 63% | The Big Lebowski (1998) - May 12, 2020 |