Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rlevi2001

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Apr 10, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out rlevi2001's...
88 71% The Social Network (2010) - Apr 10, 2019
70 34% Captain America: Civil War (2016) - Apr 10, 2019
71 44% Edward Scissorhands (1990) - Apr 10, 2019
92 86% Black Swan (2010) - Apr 10, 2019
81 63% The Polar Express (2004) - Apr 10, 2019
98 98% Before Sunset (2004) - Apr 10, 2019
77 48% The Hangover (2009) - Apr 10, 2019
35 1% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Apr 10, 2019
69 25% Bicycle Thieves (1948) - Apr 10, 2019
80 55% Ice Age (2002) - Apr 10, 2019