rlivrari3

rlivrari3
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2021
Location: Paraty, RJ, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Peaky Blinders: Episode #1.1 (2013) - Rated 14 Apr 2024
100 96% Peaky Blinders (2013) - Rated 14 Apr 2024
60 8% Central Intelligence (2016) - Rated 14 Apr 2024
100 96% The Man From Toronto (2022) - Rated 14 Apr 2024
"I don't care about what they say. This one made me laugh. A lot. I cried laughing!"
55 6% Hubie Halloween (2020) - Rated 28 Mar 2024
88 62% Blood & Gold (2023) - Rated 22 Mar 2024
88 62% Tyson's Run (2022) - Rated 21 Mar 2024
66 11% Home Team (2022) - Rated 21 Mar 2024
76 25% Old Dads (2023) - Rated 18 Mar 2024
92 75% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 18 Mar 2024
"Anyone who says it's a bad movie is wrong. Nothing to dislike it."