rmbandli

rmbandli
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 11 Mar 2017
85 82% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 11 Mar 2017
85 82% Das Boot (1981) - Rated 11 Mar 2017
80 51% George of the Jungle (1997) - Rated 11 Mar 2017
70 14% Deadpool (2016) - Rated 11 Mar 2017
80 51% The Parent Trap (1998) - Rated 11 Mar 2017
90 96% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 11 Mar 2017
85 82% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 11 Mar 2017
85 82% The Secret Garden (1993) - Rated 11 Mar 2017
80 51% Encino Man (1992) - Rated 11 Mar 2017