Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rms3469

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Aug 31, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
75 33% Léon: The Professional (1994) - Aug 31, 2019
80 66% Little Miss Sunshine (2006) - Aug 31, 2019
75 33% Total Recall (1990) - Aug 31, 2019
75 33% The Help (2011) - Aug 31, 2019
85 88% The Untouchables (1987) - Aug 31, 2019
65 3% This Is the End (2013) - Aug 31, 2019
75 33% 50 First Dates (2004) - Aug 31, 2019
85 88% Aliens (1986) - Aug 31, 2019
75 33% Big Hero 6 (2014) - Aug 31, 2019
75 33% Independence Day (1996) - Aug 31, 2019