rmysa

rmysa
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 66% Mi obra maestra (2018) - Rated 24 Apr 2019
70 16% Split (2017) - Rated 28 Mar 2019
80 50% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 28 Mar 2019
75 37% La La Land (2016) - Rated 28 Mar 2019
85 66% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 28 Mar 2019
90 95% Predestination (2014) - Rated 28 Mar 2019
80 50% Amélie (2001) - Rated 28 Mar 2019
88 83% 12 Angry Men (1997) - Rated 28 Mar 2019
72 29% Roma (2018) - Rated 28 Mar 2019
68 4% Her (2013) - Rated 28 Mar 2019