Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rnDg3E

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Feb 25, 2019

more Recent Ratings
80 64% Bridge of Spies (2015) - Feb 25, 2019
85 82% There Will Be Blood (2007) - Feb 25, 2019
65 32% The Dreamers (2004) - Feb 25, 2019
60 21% War of the Worlds (2005) - Feb 25, 2019
95 96% V for Vendetta (2006) - Feb 25, 2019
75 46% The Constant Gardener (2005) - Feb 25, 2019
45 10% From Hell (2001) - Feb 25, 2019
80 64% Brazil (1985) - Feb 25, 2019
20 3% Street Fighter (1994) - Feb 25, 2019
60 21% Alexander (2004) - Feb 25, 2019