Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rnio

Movie Buff - 213 Film Ratings

Member Since: Aug 25, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
90 74% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 25, 2020
99 92% The One (2001) - Aug 25, 2020
70 8% The Island of Dr. Moreau (1996) - Aug 25, 2020
85 54% Resident Evil: Extinction (2007) - Aug 25, 2020
85 54% Ad Astra (2019) - Aug 25, 2020
85 54% War for the Planet of the Apes (2017) - Aug 25, 2020
90 74% RoboCop (2014) - Aug 25, 2020
80 30% Kong: Skull Island (2017) - Aug 25, 2020
80 30% I Am Number Four (2011) - Aug 25, 2020
80 30% Timecop (1994) - Aug 25, 2020