Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rnqV9a

Flick Fan - 37 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
95 83% Shaun of the Dead (2004) - Jan 18, 2020
90 60% The Amazing Spider-Man (2012) - Jan 18, 2020
95 83% Deep Impact (1998) - Jan 18, 2020
88 50% The Men Who Stare at Goats (2009) - Jan 18, 2020
85 35% Christmas Vacation (1989) - Jan 18, 2020
50 1% Nacho Libre (2006) - Jan 18, 2020
90 60% Raiders of the Lost Ark (1981) - Jan 18, 2020
85 35% Prometheus (2012) - Jan 18, 2020
95 83% Lucky Number Slevin (2006) - Jan 18, 2020
60 5% Fantastic Four (2005) - Jan 18, 2020