rnryn

rnryn
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

47 12% The Maze Runner (2014) - Rated 11 Jun 2017
73 38% Kelly's Heroes (1970) - Rated 11 Jun 2017
78 61% The Dirty Dozen (1967) - Rated 11 Jun 2017
73 38% The Man with the Golden Gun (1974) - Rated 11 Jun 2017
0% San Andreas (2015) - Rated 11 Jun 2017
72 35% Ruby Sparks (2012) - Rated 11 Jun 2017
80 74% The Hunt for Red October (1990) - Rated 11 Jun 2017
81 77% October Sky (1999) - Rated 11 Jun 2017
67 24% Monsters University (2013) - Rated 11 Jun 2017
71 31% Jack Reacher (2012) - Rated 11 Jun 2017