rob007

rob007
Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Who wants to know?

more Recent Ratings

60 5% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 29 Jan 2017
83 83% Zulu (1964) - Rated 28 Jan 2017
85 89% The Man Who Would Be King (1975) - Rated 28 Jan 2017
75 25% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 28 Jan 2017
78 41% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 28 Jan 2017
81 71% Sliding Doors (1998) - Rated 28 Jan 2017
76 35% Bruce Almighty (2003) - Rated 28 Jan 2017
75 25% Sherlock Holmes and the House of Fear (1945) - Rated 28 Jan 2017
75 25% Sherlock Holmes: The Scarlet Claw (1944) - Rated 28 Jan 2017
75 25% Charlie Chan at the Opera (1936) - Rated 28 Jan 2017