robedire

robedire
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2011
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% Gran Torino (2008) - Rated 27 Nov 2011
85 63% No Country for Old Men (2007) - Rated 27 Nov 2011
60 25% The Green Mile (1999) - Rated 27 Nov 2011
90 71% Reservoir Dogs (1992) - Rated 27 Nov 2011
80 50% Inglourious Basterds (2009) - Rated 27 Nov 2011
30 3% Peaceful Warrior (2006) - Rated 27 Nov 2011
95 88% Léon: The Professional (1994) - Rated 27 Nov 2011
60 25% Black Swan (2010) - Rated 27 Nov 2011
95 88% Apocalypse Now (1979) - Rated 27 Nov 2011
80 50% The Godfather (1972) - Rated 27 Nov 2011