robertcop

robertcop
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2014
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 85% Scenes from a Marriage (1973) - Rated 24 Aug 2014
80 67% The Shining (1980) - Rated 24 Aug 2014
85 85% Princess Mononoke (1997) - Rated 24 Aug 2014
60 13% Garden State (2004) - Rated 24 Aug 2014
80 67% The Exorcist (1973) - Rated 24 Aug 2014
75 45% Iron Man 2 (2010) - Rated 24 Aug 2014
85 85% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Aug 2014
80 67% Labyrinth (1986) - Rated 24 Aug 2014
80 67% Batman (1989) - Rated 24 Aug 2014
85 85% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 24 Aug 2014