robgarehill

robgarehill
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2012
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 21% The Aviator (2004) - Rated 14 Oct 2012
80 53% The Specialist (1994) - Rated 14 Oct 2012
90 81% Spider-Man 2 (2004) - Rated 14 Oct 2012
90 81% American History X (1998) - Rated 14 Oct 2012
85 68% Toy Story 2 (1999) - Rated 14 Oct 2012
80 53% Road Trip (2000) - Rated 14 Oct 2012
75 38% Lost in Translation (2003) - Rated 14 Oct 2012
95 91% Se7en (1995) - Rated 14 Oct 2012
7% The Beatles Anthology (1995) - Rated 14 Oct 2012
7% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Rated 14 Oct 2012