robily

robily
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Django Unchained (2012) - Rated 05 May 2018
100 90% I Saw the Devil (2010) - Rated 28 Oct 2012
100 90% Gran Torino (2008) - Rated 08 Jun 2012
75 12% Shooter (2007) - Rated 08 Jun 2012
90 54% The Descent (2005) - Rated 08 Jun 2012
95 75% Funny Games (2008) - Rated 08 Jun 2012
90 54% The Happening (2008) - Rated 08 Jun 2012
80 20% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 08 Jun 2012
90 54% Babel (2006) - Rated 08 Jun 2012
93 72% Moon (2009) - Rated 08 Jun 2012