Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
robja19

Flick Fan - 55 Film Ratings

Member Since: Aug 1, 2017

Location: Denmark

more Recent Ratings
95 69% Back to the Future Part II (1989) - Aug 02, 2017
100 72% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 02, 2017
100 72% Apollo 13 (1995) - Aug 02, 2017
100 72% Saving Private Ryan (1998) - Aug 02, 2017
85 32% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Aug 02, 2017
90 41% The Green Mile (1999) - Aug 02, 2017
90 41% Terminator Salvation (2009) - Aug 02, 2017
100 72% Interstellar (2014) - Aug 01, 2017
85 32% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Aug 01, 2017
95 69% Minority Report (2002) - Aug 01, 2017