robotguy37

robotguy37
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 29% The Forbidden Kingdom (2008) - Rated 21 Jul 2010
60 5% Knowing (2009) - Rated 21 Jul 2010
55 3% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 21 Jul 2010
75 29% Bulletproof Monk (2003) - Rated 21 Jul 2010
85 81% Iron Man (2008) - Rated 21 Jul 2010
70 16% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 21 Jul 2010
85 81% The Crazies (2010) - Rated 21 Jul 2010
60 5% Spider-Man 3 (2007) - Rated 21 Jul 2010
90 93% District 9 (2009) - Rated 21 Jul 2010
80 55% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 21 Jul 2010