robotosan

robotosan
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 98% In the Mood for Love (2000) - Rated 22 Apr 2018
84 92% Network (1976) - Rated 22 Apr 2018
79 73% The Devil's Advocate (1997) - Rated 22 Apr 2018
77 56% The Help (2011) - Rated 22 Apr 2018
79 73% Adventureland (2009) - Rated 22 Apr 2018
79 73% The Iron Giant (1999) - Rated 22 Apr 2018
78 61% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 22 Apr 2018
75 44% Training Day (2001) - Rated 22 Apr 2018
82 89% Thelma & Louise (1991) - Rated 22 Apr 2018
79 73% The Birds (1963) - Rated 22 Apr 2018