rock007

rock007
Film Freak - 783 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% Lone Survivor (2013) - Rated 09 Feb 2014
85 70% American Hustle (2013) - Rated 09 Feb 2014
90 84% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 09 Feb 2014
75 40% Judge Dredd (1995) - Rated 17 Nov 2013
80 55% That Thing You Do! (1996) - Rated 17 Nov 2013
75 40% The Bone Collector (1999) - Rated 17 Nov 2013
80 55% Captain Phillips (2013) - Rated 17 Nov 2013
95 93% Gravity (2013) - Rated 17 Nov 2013
83 63% Unstoppable (2010) - Rated 19 Mar 2013
86 77% Headhunters (2011) - Rated 19 Mar 2013