rockgeo

rockgeo
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 51% John Wick (2014) - Rated 04 Feb 2016
12% Clerks (1994) - Rated 29 Jan 2016
12% Best in Show (2000) - Rated 27 Jan 2016
90 51% A Bridge Too Far (1977) - Rated 21 Jan 2016
90 51% The Paper Chase (1973) - Rated 21 Jan 2016
10 16% Rushmore (1998) - Rated 21 Jan 2016
100 92% Fargo (2014) - Rated 13 Jan 2016
100 92% Seinfeld (1989) - Rated 13 Jan 2016
90 51% Shameless (2011) - Rated 13 Jan 2016
90 51% Manhattan (2014) - Rated 13 Jan 2016