rockinrob86

rockinrob86
Movie Buff - 430 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 45% Titanic (1997) - Rated 28 Feb 2019
95 93% Stranger Things (2016) - Rated 12 Feb 2019
70 35% Uncle Buck (1989) - Rated 12 Feb 2019
80 58% Dunkirk (2017) - Rated 12 Feb 2019
60 24% The Fourth Kind (2009) - Rated 12 Feb 2019
65 28% Wild Wild West (1999) - Rated 12 Feb 2019
85 73% Friday (1995) - Rated 12 Feb 2019
70 35% Weird Science (1985) - Rated 12 Feb 2019
90 84% Synecdoche, New York (2008) - Rated 12 Feb 2019
80 58% Prometheus (2012) - Rated 12 Feb 2019