rocoloco

rocoloco
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2013
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% Zoolander (2001) - Rated 22 Nov 2014
65 9% City Island (2009) - Rated 22 Nov 2014
53 0% Senior Trip (1995) - Rated 22 Nov 2014
62 7% Igby Goes Down (2002) - Rated 22 Nov 2014
60 4% Natural Born Killers (1994) - Rated 22 Nov 2014
55 1% The Barbarian Invasions (2003) - Rated 22 Nov 2014
90 88% Forrest Gump (1994) - Rated 22 Nov 2014
88 76% Scarface (1983) - Rated 22 Nov 2014
80 39% Superbad (2007) - Rated 22 Nov 2014
80 39% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 22 Nov 2014