roderigo

roderigo
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: Peru
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 10% A Tale of Springtime (1990) - Rated 07 Apr 2016
80 46% An Autumn Tale (1998) - Rated 07 Apr 2016
80 46% A Tale of Winter (1992) - Rated 07 Apr 2016
70 25% A Summer's Tale (1996) - Rated 07 Apr 2016
50 3% Dirty Money (1972) - Rated 07 Apr 2016
70 25% Le Silence de la Mer (1949) - Rated 07 Apr 2016
70 25% Bob le flambeur (1956) - Rated 07 Apr 2016
90 67% Breathless (1960) - Rated 07 Apr 2016
80 46% Leon Morin, Priest (1961) - Rated 07 Apr 2016
100 89% Le Doulos (1962) - Rated 07 Apr 2016