rodge1543

rodge1543
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 85% The People vs. Larry Flynt (1996) - Rated 25 Sep 2016
88 51% Seven Pounds (2008) - Rated 25 Sep 2016
90 68% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 25 Sep 2016
84 38% Alpha Dog (2007) - Rated 25 Sep 2016
90 68% The Game (1997) - Rated 25 Sep 2016
90 68% Basquiat (1996) - Rated 25 Sep 2016
90 68% The Great Escape (1963) - Rated 25 Sep 2016
91 83% Say Anything... (1989) - Rated 25 Sep 2016
88 51% Vanilla Sky (2001) - Rated 25 Sep 2016
95 90% Ex Machina (2015) - Rated 25 Sep 2016