rodneyro

rodneyro
Movie Buff - 246 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 78% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 13 Feb 2012
94 86% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
90 73% Donnie Darko (2001) - Rated 13 Feb 2012
91 78% Magnolia (1999) - Rated 13 Feb 2012
86 41% Breathless (1960) - Rated 13 Feb 2012
87 51% Touch of Evil (1958) - Rated 13 Feb 2012
97 94% Pulp Fiction (1994) - Rated 13 Feb 2012
90 73% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 13 Feb 2012
98 97% Ghostbusters (1984) - Rated 13 Feb 2012
88 62% Time Bandits (1981) - Rated 13 Feb 2012