rodolfofiuza
Recent Ratings
Check out rodolfofiuza's...
74 59% | Finding Nemo (2003) - Rated 31 Jan 2015 |
78 80% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Jan 2015 |
79 89% | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 31 Jan 2015 |
73 53% | Gone Girl (2014) - Rated 31 Jan 2015 |
70 31% | Pacific Rim (2013) - Rated 31 Jan 2015 |
74 59% | Rain Man (1988) - Rated 31 Jan 2015 |
75 65% | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 31 Jan 2015 |
72 46% | Iron Man 2 (2010) - Rated 31 Jan 2015 |
73 53% | The Hunger Games (2012) - Rated 31 Jan 2015 |
73 53% | Spartacus (1960) - Rated 31 Jan 2015 |