rodscholl

rodscholl
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 28 Jan 2017
90 80% The Avengers (2012) - Rated 28 Jan 2017
90 80% Birdman (2014) - Rated 28 Jan 2017
75 26% Pretty Woman (1990) - Rated 28 Jan 2017
70 16% Dazed and Confused (1993) - Rated 28 Jan 2017
70 16% Boyhood (2014) - Rated 28 Jan 2017
65 8% School of Rock (2003) - Rated 28 Jan 2017
65 8% Young Guns II (1990) - Rated 28 Jan 2017
65 8% Cocktail (1988) - Rated 28 Jan 2017
70 16% Anger Management (2003) - Rated 28 Jan 2017