rogzoo

rogzoo
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 64% The Good Son (1993) - Rated 26 Jul 2015
96 92% It (1990) - Rated 26 Jul 2015
94 78% The Fugitive (1993) - Rated 25 Jul 2015
93 72% Corpse Bride (2005) - Rated 25 Jul 2015
95 85% WALL·E (2008) - Rated 25 Jul 2015
90 47% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 25 Jul 2015
93 72% Phone Booth (2003) - Rated 25 Jul 2015
92 64% Wallace & Gromit in A Close Shave (1995) - Rated 25 Jul 2015
93 72% Total Recall (1990) - Rated 25 Jul 2015
92 64% The Pelican Brief (1993) - Rated 25 Jul 2015