rokdc

rokdc
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Rocky Balboa (2006) - Rated 21 Feb 2020
85 62% Ed Wood (1994) - Rated 21 Feb 2020
80 42% Akira (1988) - Rated 21 Feb 2020
85 62% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 20 Feb 2020
80 42% Se7en (1995) - Rated 20 Feb 2020
85 62% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 20 Feb 2020
85 62% The Prestige (2006) - Rated 20 Feb 2020
80 42% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 20 Feb 2020
75 23% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 20 Feb 2020
85 62% Fargo (1996) - Rated 20 Feb 2020