roki

roki
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2015
Location: Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% Dr. Dolittle (1998) - Rated 06 Feb 2016
70 37% Godzilla (1998) - Rated 06 Feb 2016
85 88% The Castle in the Sky (1986) - Rated 06 Feb 2016
90 96% Ghost in the Shell (1995) - Rated 06 Feb 2016
80 75% Pacific Rim (2013) - Rated 05 Feb 2016
68 28% The Time Traveler's Wife (2009) - Rated 05 Feb 2016
84 85% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 05 Feb 2016
82 82% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 05 Feb 2016
75 53% The Help (2011) - Rated 05 Feb 2016
75 53% The Sting (1973) - Rated 05 Feb 2016