Roksana

roksana
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2013
Bio: i\'m fucked up... end of the story

more Recent Ratings

69 19% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 30 Aug 2013
76 36% Citizen Kane (1941) - Rated 30 Aug 2013
89 80% Les Misérables (2012) - Rated 29 Aug 2013
86 69% Constantine (2005) - Rated 29 Aug 2013
83 55% Equilibrium (2002) - Rated 29 Aug 2013
81 52% A Beautiful Mind (2001) - Rated 29 Aug 2013
75 33% Dont Look Back (1967) - Rated 29 Aug 2013
43 2% Fantastic Four (2005) - Rated 29 Aug 2013
84 59% Fargo (1996) - Rated 29 Aug 2013
93 90% Amour (2012) - Rated 29 Aug 2013