rolcyng

rolcyng
Film Freak - 541 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2014
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Sztuki niczym bata chamstwu nie żałować.

more Recent Ratings

50 39% What Women Want (2000) - Rated 16 Jan 2015
30 13% The Girl Next Door (2004) - Rated 16 Jan 2015
50 39% La Bamba (1987) - Rated 16 Jan 2015
60 54% Poszukiwany, poszukiwana (1973) - Rated 16 Jan 2015
30 13% Kiss of the Dragon (2001) - Rated 16 Jan 2015
40 25% Super Size Me (2004) - Rated 16 Jan 2015
62 60% Smoke (1995) - Rated 16 Jan 2015
50 39% Monster (2003) - Rated 16 Jan 2015
66 65% The Evil Dead (1981) - Rated 16 Jan 2015
44 31% Ogniem i mieczem (1999) - Rated 16 Jan 2015