romansev

romansev
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2017
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 70% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 08 Jan 2017
85 50% Pretty Woman (1990) - Rated 08 Jan 2017
87 56% The Blind Side (2009) - Rated 07 Jan 2017
84 40% Overboard (1987) - Rated 07 Jan 2017
96 96% Suits (2011) - Rated 07 Jan 2017
84 40% The Hundred-Foot Journey (2014) - Rated 07 Jan 2017
81 30% It's Complicated (2009) - Rated 07 Jan 2017
65 3% Arrival (2016) - Rated 06 Jan 2017
78 16% The Notebook (2004) - Rated 06 Jan 2017
74 10% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 06 Jan 2017