Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ron53

Movie Buff - 389 Film Ratings

Member Since: Jul 13, 2018

Location: USA

Bio: none
more Recent Ratings
81 19% Deep Red (1975) - Jul 13, 2018
90 60% La Femme Nikita (1990) - Jul 13, 2018
89 50% Ginger Snaps: Unleashed (2004) - Jul 13, 2018
92 77% Ginger Snaps (2000) - Jul 13, 2018
92 77% The Piano (1993) - Jul 13, 2018
96 93% Fargo (1996) - Jul 13, 2018
91 70% Eyes Without a Face (1960) - Jul 13, 2018
88 43% Persona (1966) - Jul 13, 2018
90 60% Thirst (2009) - Jul 13, 2018
88 43% In the Realm of the Senses (1976) - Jul 13, 2018