ronesser

ronesser
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2012
Location: Sedalia, MO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 64% The Shop Around the Corner (1940) - Rated 15 Apr 2012
97 91% Carlito's Way (1993) - Rated 15 Apr 2012
95 64% Tinker, Tailor, Soldier, Spy (1979) - Rated 15 Apr 2012
95 64% To Be or Not to Be (1942) - Rated 15 Apr 2012
80 8% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 15 Apr 2012
95 64% Serenity (2005) - Rated 15 Apr 2012
87 26% Tron: Legacy (2010) - Rated 15 Apr 2012
90 35% Paycheck (2003) - Rated 15 Apr 2012
95 64% WALL·E (2008) - Rated 15 Apr 2012
98 97% Source Code (2011) - Rated 15 Apr 2012